קומפקטוס

פנו אלינו לייעוץ חינם

פתרונות אחסון ופתרונות מידוף יעילים מהווים צורך חיוני בכל עסק וארגון. כשמדובר בניצול החלל במיטבו, הבחירה במדפי קומפקטוס היא בלתי נמנעת.

מה זה קומפקטוס? 

קומפקטוס היא מערכת אחסון ניידת. מדובר בפתרון מדפים ניידים חכם שנועד למקסם את ניצול המקום ולייעל את האחסון בחללים שונים כגון מחסנים, משרדים ומסגרות עסקיות שונות. המדפים הניידים הללו ידועים ביכולות חיסכון במקום ובנגישות שלהם, מה שהופך אותם לחלק הכרחי ממערכות אחסון מודרניות.

קומפקטוס יכול להתאים לאחסון של מגוון משקלים ומאפשר מערכת מידוף ניידת לשימושים רבים. 

כיצד פועלים מדפי קומפקטוס? 

מדפי קומפקטוס פועלים על פי עיקרון פשוט אך יעיל. בניגוד למדפים סטטיים מסורתיים, מדפי קומפקטוס מותקנים על קרונות ניידים הנעים לאורך פסים המותקנים ברצפה. ניידות זו מאפשרת ליצור אזורי אחסון בצפיפות גבוהה. כדי לגשת לפריטים, פשוט מזיזים את חלק המדף הרצוי זה מזה, ויוצרים מעבר נוח לשליפה. זוהי דרך יעילה להפיק את המרב מהשטח הפנוי במרחב.

איך בוחרים גודל עבור מדפי קומפקטוס?

בחירת הגודל המתאים למדפי קומפקטוס הינה החלטה קריטית. הגודל המתאים תלוי בצרכי האחסון הספציפיים שבחלל, מקום פנוי לאחסון וסוגי הפריטים המיועדים לאחסון. על כן, מומלץ להשתמש בשירותינו על מנת להתאים את הגודל המדויק עבור כל חלל. צוות המומחים שלנו יכול לסייע בהערכת הצרכים ובהתאמת פתרון שימקסם את קיבולת האחסון תוך שיפור משמעותי בנגישות. 

מספר אלמנטים אותם אנו לוקחים בחשבון הם גובה המדפים, רוחב, עומק, כמות, שימושים וסוג החומר. שילוב של גורמים אלו וראייה מערכתית כוללת מסייעת בבחירת הגודל הנכון והמדויק עבור מדפי הקומפקטוס ויצירת פתרון אחסון אידיאלי. 

היתרונות של מדפי קומפקטוס בהשוואה למדפים קלאסיים

מדפי קומפקטוס מציעים מספר יתרונות משמעותיים על פני מדפים סטטיים קלאסיים:

1. ניצול מיטבי של שטח אחסון: מדפי קומפקטוס ממקסמים את שטח האחסון, ומאפשרים לאחסן יותר בשטח קטן יותר. פתרונות מידוף אלו מאפשרות הגדלה של עד ל-70% בשטח האחסון ביחס למדפים קלאסיים מסורתיים.

2. נגישות: עם היכולת להזיז את המדפים לכיוונים שונים, ניתן לגשת בקלות רבה לפריטים המוצעים, תוך צמצום וחסכון בזמן ובמאמץ הנדרשים לשליפה.

3. התאמה אישית: פתרונות המדפים של קומפקטוס ניתנים להתאמה אישית בכדי שיוכלו להתאים לצרכים הספציפיים, לאתגרים ולמגבלות המקום. מערכת המדפים מותאמת לצרכי כל לקוח ומבנה מה שמסייע בייעול התהליכים.  

4. ארגון משופר: אחסון יעיל מאפשר ארגון טוב יותר, מפחית את העומס ומשפר את זרימת העבודה במהלך התהליכים השונים.

5. עלות-תועלת: מדפי קומפקטוס מסייעים לעסקים להפיק את המירב מהשטח הקיים המוצע להם, ובכך בעל פוטנציאל לביטול הצורך שבהרחבות יקרות ולעיתים בלתי אפשריות  יתר על כן, מדפים ניידים אלו מסייעים בצמצום ניכר של מספר המעברים הנדרשים ובכך מאפשר הכנסת סחורה נוספת או צמצום השטח עליו נפרסת הסחורה. 

למי מתאימים מדפי קומפקטוס?

מדפי קומפקטוס מתאימים למגוון רחב של עסקים, לרבות מחסנים ייעודיים, חנויות, משרדים, ספריות ואף בתחום הרפואי ותחום האופנה. 

במחסנים ניתן לשפר את קיבולת האחסון והנגישות תוך מזעור כל שטח מבוזבז. בחנויות קמעונאיות לדוגמה, מקסום השטח הקיים לניהול מלאי וחידוש מלאי מהיר יכולים לחסוך רבות ולשדרג את היכולות העסקיות. בנוסף, במשרדים, מדפי הקומפקטוס יכולים לסייע בייעול אחסון וארגון קבצים לשם יצירת סביבת עבודה יעילה יותר. כמובן שבדומה לכך גם ספריות באמצעות אחסון ספרים ומסמכים, מה שמקל על הלקוחות לגשת לחומרים השונים.

גם במתקני בריאות ניתן לשפר את הארגון של ציוד רפואי ורשומות המוביל לטיפול משופר בחולים. ואף במוזיאונים המדפים הניידים יכולים להגן על חפצים ואוספים יקרי ערך תוך אופטימיזציה של שטח התצוגה.

קומפקטוס העתיד בתחום המידוף

בחיפוש אחר פתרונות אחסון יעילים, קומפקטוס מצוינת ומאופיינת בפשטות מתוחכמת. 

ב-URB, אנו מבינים את החשיבות של ייעול צורכי האחסון, חסכון בזמן, המובילים בסופו של דבר להגדלת התוצאות העסקיות. המדפים הניידים שלנו נועדו להפיק את המרב מהשטח המוצע תוך הבטחת נגישות, סדר וארגון. 

אנו מציעים מגוון אפשרויות בעזרת מדפי קומפקטוס כדי להתאים עבורכם פתרון אחסון יעיל ומדוד בדיוק לצורך. צוות המומחים שלנו יכול לסייע לך בהערכת הצרכים שלך ובהתאמת פתרון מושלם מבחינת ניצול שטח וגם מבחינת עיצוב.

כשבוחרים בקומפקטוס, בוחרים בפתרון מעשי וחסכוני שמתאים לכל מטרה. 

שירותים נוספים

מידוף תעשייתי

פתרונות מידוף תעשייתי: משפרים את היעילות בעולם התעשייתי בנוף הדינמי והתובעני של התחום התעשייתי, החשיבות של פתרונות אחסון יעילים הולכת וגוברת, במיוחד עם ההבנה כי יעילות וחסכון מסייעים בתהליכים התעשייתיים.

קרא עוד »

מידוף קל

מידוף קל בעולם המודרני בו חשיבות הייעול היא לפני הכול, המונח ״מידוף קל״ נהיה פופולרי במיוחד בזכות יכולתו לשדרג את האופן בו תעשיות שונות מארגנות את החללים שלהם. בין אם

קרא עוד »

מידוף כבד

בין אם מדובר במחסן תעשיתי, מתקן ייצור או מרכז הפצה, מדפים לאחסנה כבדה עומדים כקונספט שמשדרג ומשפר את הניהול העסקי בעזרת ריהוט עסקי נוח, פשוט ופרקטי במרחב.  מידוף כבד חשוב

קרא עוד »

מדפים מודולריים

מדפים מודולריים, המובחנים בעיצובם המתכוונן, מגלמים פתרון אחסון מיטבי המתאים לקשת רחבה של יישומים. ממידוף כבד לאחסון תעשייתי ועד למידוף קל בתצורות קלות יותר לבתים ולעסקים, מדפים מודולריים עומדים כפתרונות

קרא עוד »
פנו אלינו לייעוץ חינם
דילוג לתוכן