מעצבים חלל אחסון מורכב? אתם צריכים מדפים מודולריים

פנו אלינו לייעוץ חינם

מערכת של מדפים מודולריים, ממקסמת את הקיבולת של חלל האחסון והופכת את ההתנהלות בו ליעילה הרבה יותר. מהו מידוף מודולרי ולמה הוא משמש? כל המידע בהמשך! הישארו איתנו!

ניצול מרבי של חלל נתון, הוא עיקרון מנחה בעולם האחסון. זה נכון לגבי המחסן הביתי ועל אחת כמה וכמה, כשמדובר במחסן המשמש עסק מסחרי כמו חנות, מרכול או מפעל ונדרש לאכלס סחורות, מצרכי מזון, אבזרים, כלי עבודה וכדומה, בצורה מאורגנת ויעילה.

מדפים מודולריים מהווים פתרון חדשני לאחסון, שהוא גם חכם וגם מותאם אישית, לבית או לעסק. מדובר בפתרון אחסון שיש באפשרותו לשפר את הבטיחות והייעול של סוגיית האחסון ואת היכולת לקטלג ולשלוף בעת הצורך, את הפריטים המאוחסנים.

מהו מידוף מודולרי? 

רהיט או אביזר מודולרי, הוא כזה שניתן לשנות או לכוונן אותו בצורות שונות. בהקשר של מידוף, מדובר במערכת מדפים שניתנת לשינוי, על פי הצורך. 

אם בשידת מדפים רגילה החלקים מקובעים למקומם, במערכת מדפים מודולרית ניתן לפרק ולהרכיב את החלקים, כדי להתאים את הגובה, הרוחב והמרווחים ביניהם, כאשר הצרכים משתנים, המלאי במחסן מתחדש, הדרישות הארגוניות משתנות וכדומה. 

מדפים מודולריים המורכבים מיחידות הניתנות לשינוי ולהתאמה הם פתרון פשוט, שיכול להגמיש את ממדי מרחב האחסון במשרד, במרפאה, בחנות או בבית הפרטי. 

מערכת מדפים מודולרית ניתנת להתאמה לגובה ולרוחב של השטח הנתון ועל פי השימוש המבוקש וניתן לשלב בה רכיבים כמו מגירות ומדפים מתכווננים ודלתות, כדי להתאים אותה בצורה המדויקת ביותר לצרכים.

מידוף מודולרי מבוסס על חומרי גלם עמידים ואיכותיים, שישרדו לאורך זמן ויספקו תמיכה והגנה לפריטים המאוחסנים. הם ניתנים לצביעה בצבעי מתכת, כך שניתן להתאים אותם לצבעוניות הקיימת בחדר, לצבעי המותג של בית העסק או לטעם האישי.

מדפי מתכת מודולריים עם רגליים, יש לדעת, צריך לקבע אל הקיר בסיום ההרכבה וניתן לקבל מהיצרן אביזר קיבוע, לפי דרישה.

היכן מתאים מידוף מודולרי? 

למדפים המודולריים יכולים להיות אינספור שימושים. בתחומי הבית הם יכולים לשמש כמדפים במזווה, במחסן ואפילו בחדר הילדים ההולך ומשתנה כידוע, עם השנים. 

בתחום המסחרי, הם יכולים להיות שימושיים במכולת, בחנות, במוסך ולמעשה בכל בית עסק שנדרש לאחסן סחורות או אביזרים המשרתים את הפעילות בו.

בחירת מידוף מודולרי על פי הייעוד שלו

  • מידוף קלהמדפים הרב תכליתיים יכולים לשמש כמידוף קל בחדר העבודה או המשרד הביתי או בחלל האחורי של בית העסק מדובר בפתרון נוח ואסתטי, המתאים לכל שטח ולכל מטרה ומאזן בין פונקציונליות למראה מעוצב.  
  • מידוף כבד כשמדובר באחסון של עצמים ופריטים כבדי משקל, יש חשיבות רבה לחוסן והעמידות של המידוף. המדפים המודולריים מוכיחים יכולת משמעותית בתחום המידוף הכבד והם מיועדים לעמוד בעומסי משקל גבוהים.
  • מדפים מודולריים למחסן בתחום התעשייה – באחסון התעשייתי, בו היעילות והניצול המירבי של החלל הם הכרחיים, המדפים המודולריים הם פתרון מתבקש. מידוף במחסן תעשייתי, נועד לעמוד בעומסים כבדים ולספק פתרון לאחסון בטוח ולארגון שיטתי של הסחורות. המידוף המודולרי מספק את כל זה, תוך התאמה לצרכים הייחודיים של אותה סחורה ולתנאים הייחודיים של אותו מחסן. בתחום התעשייה, למידוף מודולרי תפקיד חשוב בשיפור היעילות והדינמיות, כדי לעמוד בתחרות התובענית בתחום. החשיבות של פתרונות אחסון חכמים, גוברת במיוחד לאור הצורך בייעול ובחסכון.

היתרונות של מדפים מודולריים

  • ניצול מרבי של החלל – האפשרות לנייד חלקים במערכת המידוף ולשנות את מיקומיהם בעת הצורך, ממקסם את ניצול השטח של החלל הנתון, בין אם מדובר בחדר אחורי בחנות או במחסן רחב ידיים במפעל. כאשר ניתן להתאים אישית את ממדי ומיקומי המידוף, לא תישאר נישה שאינה מנוצלת כראוי וזאת בלי לוותר על הנגישות לכל פריט מאוחסן.
  • ארגון יעיל של הפריטים המאוחסנים – יעילות היא תנאי הכרחי לניהול נכון של כל חלל אחסון או מחסן. מערכת מדפים מודולרית מבטיחה שלכל פריט מקום משלו ובכך מאפשרת את הזרימה החופשית של העבודה במחסן וחיסכון של זמן וטרחה.
  • חסכוניות – מדפים מודולריים למחסן הם פתרון חסכוני לעסקים עם פוטנציאל לצמיחה ושינוי בצרכי האחסון, משום שהוא מייתר רכישה של מערכת מדפים חדשה ומתאימה יותר בעתיד.
  • מראה אסתטי – במקביל לפונקציונליות שלהם, המדפים המודולריים תורמים לאסתטיקה ולמראה הנקי והמסודר של החלל.

סוגי מערכות של מדפים מודולריים

ישנם שלושה סוגים מרכזיים של מידוף מודולרי:

  1. מדפים עם ברגים ואומים (סופר סלוט) – מערכת סופר סלוט היא מערכת מדפי מתכת מודולריים, המחוברת באמצעות ברגים ואומים. כל מדף במערכת, יכול לשאת משקל של כ-150 ק"ג, כשהוא מחולק לרוחב המדף. חלקי המערכת מגיעים בנפרד ויש להרכיב אותם. 
  1. מדפים ללא ברגים – זוהי מערכת מתוחכמת יותר של מידוף מודולרי, המורכבת ממסגרות או סולמות. הללו מגיעים ללקוח מורכבים, לצד קורות ומשטחים המחברים ביניהן. גם המערכת הזאת מסוגלת לשאת כ-150 ק"ג בחלוקה שווה על המדף וגם היא פשוטה להרכבה עצמית.
  2. מדפי תלייה ללא רגליים – סוג נוסף של מדפים מודולריים, הם כאלה המותקנים על הקיר, ללא רגליים.

שירותים נוספים

קומפקטוס

פתרונות אחסון ופתרונות מידוף יעילים מהווים צורך חיוני בכל עסק וארגון. כשמדובר בניצול החלל במיטבו, הבחירה במדפי קומפקטוס היא בלתי נמנעת. מה זה קומפקטוס?  קומפקטוס היא מערכת אחסון ניידת. מדובר

קרא עוד »

מידוף תעשייתי

פתרונות מידוף תעשייתי: משפרים את היעילות בעולם התעשייתי בנוף הדינמי והתובעני של התחום התעשייתי, החשיבות של פתרונות אחסון יעילים הולכת וגוברת, במיוחד עם ההבנה כי יעילות וחסכון מסייעים בתהליכים התעשייתיים.

קרא עוד »

מידוף קל

מידוף קל בעולם המודרני בו חשיבות הייעול היא לפני הכול, המונח ״מידוף קל״ נהיה פופולרי במיוחד בזכות יכולתו לשדרג את האופן בו תעשיות שונות מארגנות את החללים שלהם. בין אם

קרא עוד »

מידוף כבד

בין אם מדובר במחסן תעשיתי, מתקן ייצור או מרכז הפצה, מדפים לאחסנה כבדה עומדים כקונספט שמשדרג ומשפר את הניהול העסקי בעזרת ריהוט עסקי נוח, פשוט ופרקטי במרחב.  מידוף כבד חשוב

קרא עוד »
פנו אלינו לייעוץ חינם
דילוג לתוכן